Top 10 skupów aut w Poznaniu

Warto dokładnie przemyśleć, gdzie sprzedaje się swój samochód. Skupy aut prześcigają się w pomysłach na zdobycie klientów. Jednak tak duża konkurencja sprawia, że wiele firm sięga po nieuczciwe praktyki. Niniejszy artykuł przedstawi, na co uważać, wybierając skup.

Skup aut w Poznaniu - ranking

Na co uważać, wybierając skup?

Często media nagłaśniają sprawy klientów, którzy padli ofiarą niekorzystnych umów. Dlatego warto kilkukrotnie przeczytać ją przed podpisaniem. Dobrą praktyką może być skonsultowanie zapisów z biegłym prawnikiem. Równie ważne są dane osobowe nabywcy - jeśli są nieprawdziwe, może on być przestępcą. Jeśli sprzedane mu auto posłuży do zbrodni, wymiar sprawiedliwości potraktuje sprzedawcę jako jego wspólnika.

Zasada skup aut Poznań

Skup ten słynie z przyjmowania każdego pojazdu. Nie ma znaczenia wiek, marka czy stan techniczny. Obszar działania firmy Zasada Skup aut Poznań to:

Usługi można uzyskać także w niewielkiej odległości od powyższych miast. Wycena jest dokonywana szybko i niezobowiązująco, a klient otrzymuje pieniądze w gotówce.

Kapral-Car

Ta firma także skupuje pojazdy w każdym stanie i każdej marki. Jednak nie wyczerpuje to jej oferty. Można w niej także kupić używane części ze skupionych pojazdów, a także przeprowadzić kasację.

Skup samochodów auto-handel Maciej Lisiecki

Ta firma także przyjmuje auta w każdym stanie. Dodatkowo świadczy usługę sprzedaży aut flotowych, poleasingowych i uszkodzonych. W tej samej firmie działa także komis, w którym można nabyć auta różnych marek w przystępnych cenach.

Moto-home

Poza skupywaniem, firma sprzedaje także ubezpieczenia turystyczne, majątkowe, OC, NNW, AC. Można w niej także zakupić auto kosmetykę taką jak pranie tapicerki czy regeneracja reflektorów.

MS Auto Car

Skup ten także oferuje swoim klientom szereg rozmaitych udogodnień. Przede wszystkim mowa tu o autoholowaniu na obszarze całego województwa wielkopolskiego, a także lawecie dostępnej na analogicznym obszarze.

Sprzedaż auta w skupie

AUTOSKUP-BEST

Firma chwali się umiejętnością dokonania najkorzystniejszych wycen w Poznaniu. Wstępnej dokonuje telefonicznie, a następnie pogłębia ją w czasie odwiedzin. Jednak to koniec jej oferty - klientom nie są oferowane jakiekolwiek udogodnienia.

Cool Car skup aut Poznań

W Cool Car można sprzedać swój samochód lub w korzystnej cenie zakupić jeden ze skupionych. Wycena jest dokonywana z dojazdem do klienta i bez zobowiązań. Klienci z całej Wielkopolski mogą także przeprowadzić w tej firmie kasację swojego auta.

Skup samochodów Poznań – Auto Kurek

W firmie tej można nie tylko sprzedać swój samochód za gotówkę. Auto Kurek sprzedaje także części ze skupionych przez siebie aut. Co ważne, firma nie ogranicza się jedynie do aut - można także sprzedać jej autobus czy ciężarówkę.

BARTCAR AUTOSKUP

Wartość przyjmowanych pojazdów nie może przekraczać 200 tysięcy złotych. Przyjmowane są auta w każdym stanie technicznym i prawnym, nawet angielskie. Jednak brak innych udogodnień.

ECO-cars Poznań

Firma prowadzi cenione przez ekologów złomowisko. Poza skupem świadczy także usługę wulkanizacji azotem i usuwania wraków we współpracy ze Strażą Miejską. Prowadzi także szkolenia z zakresu BDO.