UWAGA! Szkoła Focus została zamknięta. Dla celów archiwalnych prezentujemy historyczną ofertę.

Dla zainteresowanych prezentujemy na stronie dane kontaktowe do Wydziału Komunikacji w Zgierzu.

Auto szkoła - Aleksandrów Łódzki

Blog auto szkoły Focus

Poznaj zalety wynikające z wynajmu busa

Nie masz pomysłu jak przetransportować swoich bliskich po imprezie okolicznościowej? Może planujesz wakacje z większą ilością znajomych, która przewyższa liczbę maksymalnych miejsc w samochodzie osobowym? Albo nie lubisz podróżować samochodem osobowym, w którym zazwyczaj jest mało miejsca? W dalszej części tekstu poznasz zalety, jakie wynikają ze skorzystania z usług firmy zajmującej się wynajmem busów, poza aspektem finansowym.

Czytaj dalej

Jak korzystnie sprzedać samochód?

Każda firma usługowa, musi mieć nie tylko narzędzia do pracy, ale także środek transportu, odpowiedni dla danej branży. Można jednak śmiało stwierdzić, że każdej takiej firmie przyda się samochód dostawczy. Takie auto jest dużo pojemniejsze niż tradycyjne auto osobowe, a jednocześnie nie jest zbyt duże i nie zajmuje zbyt wiele miejsca.

Czytaj dalej

Taxi czy autobus?

W obecnych czasach usługi komunikacyjne są bardzo dobrze rozwinięte, sieć dróg i autostrad daje możliwości szybkiego poruszania się po miastach, a także przemieszczania się między nimi. Dzisiaj bez większego problemu możemy przedostać się z jednego końca Polski na drugi.

Czytaj dalej

Do góry