UWAGA! Szkoła Focus została zamknięta. Dla celów archiwalnych prezentujemy historyczną ofertę.

Dla zainteresowanych prezentujemy na stronie dane kontaktowe do Wydziału Komunikacji w Zgierzu.

Auto szkoła - Aleksandrów Łódzki

Poznaj zalety wynikające z wynajmu busa

Nie masz pomysłu jak przetransportować swoich bliskich po imprezie okolicznościowej? Może planujesz wakacje z większą ilością znajomych, która przewyższa liczbę maksymalnych miejsc w samochodzie osobowym? Albo nie lubisz podróżować samochodem osobowym, w którym zazwyczaj jest mało miejsca? W dalszej części tekstu poznasz zalety, jakie wynikają ze skorzystania z usług firmy zajmującej się wynajmem busów, poza aspektem finansowym.

Bus do wynajęcia od Kuszewski Busy Wrocław

Szofer w wynajętym busie

Wiele firm, które zajmują się wypożyczaniem tego typu samochodów, ma możliwość wynajęcia busa wraz z wykwalifikowanym kierowcą. Jeśli nigdy nie miałeś okazji prowadzić tak duży samochód, za kierownicą busa czujesz się niepewnie lub boisz się przewozić większą ilość osób, to najlepsza opcja dla ciebie. Podobnie w przypadku wesel, wieczorów kawalerskich, chrzcin i innych imprez okolicznościowych — z szoferem możesz mieć pewność, że wszyscy goście zostaną zawiezieni do hotelu lub innego miejsca noclegu w pełni bezpiecznie. Jest to jednak wybór zależny od ciebie, jeśli zechcesz zdecydować się na wynajem busa bez kierowcy, również istnieje taka możliwość. Przykładem firmy, która posiada w swojej ofercie taką usługę jest kuszewski-busy.pl - jest to wypożyczalnia z Wrocławia, zlokalizowana pod adresem ul. Asfaltowa 1/18, z którą możesz skontaktować się dzwoniąc na numer 518 998 558 lub 605 581 310, w przypadku pytań i doprecyzowania warunków umowy najmu busa.

Bus jako przyjaciel podróży

Wynajem busa pozwala na przewiezienie 9 osób jednocześnie. W ten sposób możesz uniknąć płacenia dwukrotnie wyższych rachunków za paliwo i ewentualnych opłat za autostrady jak w przypadku podróży w dwóch lub kilku różnych samochodach. Dodatkowym atutem jest możliwość podzielenia kosztów przejazdu przez wszystkich znajomych, czyli uczestników wycieczki.

Jazda jest znacznie przyjemniejsza

Z uwagi na swoją wielkość, bus posiada więcej miejsca w środku, a to powoduje, że podróż odbywa się bez ścisku (w przeciwieństwie do innych środków transportu takich jak pociąg czy nawet samochód osobowy). Również nie musisz obawiać się, czy znajdziesz miejsce na bagaże swoje i swoich znajomych, gdyż bus zapewnia o wiele większą przestrzeń ładunkową w porównaniu do auta nawet z nadwoziem typu kombi.

Podróże wynajętym busem od Kuszewski Busy wypożyczalnia

Możliwość dostosowania busa pod własne potrzeby

Bus dojedzie w każde miejsce w Polsce lub za granicą – nawet tam, gdzie nie kursuje żadna komunikacja miejska. Powrót w środku nocy z małej wsi pod miastem? To najmniejszy problem! Nie musicie martwić się spóźniającym się autobusem albo bardzo wysokim kosztem taksówki na drugi koniec miasta. Jesteście całkowicie niezależni! Ubezpieczone, nowoczesne 9 – osobowe busy są wyposażone w takie udogodnienia jak np. tempomat czy klimatyzację, która zapewnia najwyższy komfort jazdy nie tylko pasażerom, ale również kierowcy.

Podany link do zaufanego źródła pomoże wam zapoznać się tematyką podróżowania na te dłuższe i krótsze dystanse ale zachowując niski budżet wyjazdowy, wykorzystując właśnie wynajętego pojazdu.

Kto korzysta z takich usług?

Jednak busy mają swoje przeznaczenie również w innych dziedzinach. Z usług wypożyczalni korzystają najczęściej także organizatorzy imprez okolicznościowych takich jak:

Szefowie, którzy organizują dla swoich pracowników np. szkolenia poza miastem lub wyjazdy integracyjne również często korzystają z usług firm zajmujących się wynajmem busów. Zadaniem firmy, która udostępnia busa wraz z kierowcą, jest bezpiecznie przetransportować gości z miejsca imprezy do hotelu lub innego miejsca, które wcześniej zostanie wskazane przez osobę do tego upoważnioną.

Do góry