O naszej szkole jazdy

Auto Szkoła FOCUS została stworzona z myślą o Was - przyszłych kierowcach, dla których chcemy z dbałością i rozwagą przekazać swoją wiedzę i umiejętności.

Naszą szkołę tworzą ludzie z pasją i z ogromnym doświadczeniem: tysiące przejechanych kilometrów, nieprzewidywalne zdarzenia i miliony trafnych decyzji – po latach na polskich drogach jeszcze żyjemy.

Od kilku lat jesteśmy instruktorami nauki jazdy. Kurs instruktorski kończyliśmy w bardzo wymagającym łódzkim WORD-zie. Zakończyliśmy go zdanym egzaminem przed Urzędem Marszałkowskim w Łodzi.   Swoje umiejętności pedagogiczne zdobywaliśmy w wiodących łódzkich auto szkołach, gdzie doskonaliliśmy metodykę nauczania oraz każdego dnia przesuwaliśmy granicę cierpliwości.

Dzięki temu dzisiaj jesteśmy w Waszym mieście, by jeszcze lepiej i efektywniej nauczyć Was trudnej sztuki bezpiecznego prowadzenia pojazdu zgodnie z obowiązującym prawem.

W profesjonalnej, łagodnej i przyjaznej atmosferze, szkolić Was będziemy autem Suzuki Swift - identycznym, jak w łódzkim WORD’zie. Możecie również zdawać egzamin naszym samochodem, gdyż spełnia on warunki dla pojazdu egzaminacyjnego.

Zapraszamy zatem wszystkich chętnych, chcących zmierzyć się z nauką jazdy do nowej Auto Szkoły FOCUS w Aleksandrowie Łódzkim.

Przykładowe ceny kursów

Rodzaj kursu Cena
Kurs podstawowy 1199 zł
Kurs indywidualny 1349 zł
Kurs rozszerzony 1449 zł

Szczegóły na stronie cennik.

Dlaczego my?

• profesjonalna i przyjazna atmosfera
  • możliwość zdawania egzaminu samochodem, który znasz
  • lata doświadczenia, tysiące przejechanych kilometrów i zawsze bezpiecznie

Klienci o nas

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i ogromnego doświadczenia.

- Iwona Zawadzka